Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul
Tesadüfen yazdığım bir bölümde okumaya başladıktan sonra hayatımın değiştiğinin farkındayım.Hala yüzme bilmiyorum ve mesleğimi sevmiyorum.Daha ilk seneden okulumu uzatmayı başardım ve bundan rahatsızlık duymuyorum.İstanbula aşığım.Fransızcayı da her zaman seksi buldum.

31 Temmuz 2011 Pazar

Yerli vodka kadar ucuz, ruj izi kadar silik.

Ergenliğimizin en çalkantılı,yoğun regl sancıları çektiğimiz döneminde tanıştık.Aramızda kilometreler olsada birbirimizin içinde tamamladığımız mutlaka bişeyler vardı.İlk tanıştığımız dönemde en büyük hayalimiz renkli taytlar,converseler giyip kayalıklarda bira içmek olsa da işler 6 sene sonra fazlasıyla değişti. Fazla kötü olduk galiba. Her konuda biz haklıydık , bizden başkaları artık umurumuzda değildi. Hala da öyle. Ne hissedeceğimizi merak ettiğimiz "işte aşık olduğum insan" diyeceğimiz kişiler artık hayatımızda. Ama tek bir farkla. Emin olduğum bişey var ki uzun zamandır aradığımız mutluluk bizi buldu.
Bu bilirkişi hatun her dönem hayatımda olmasa da olduğu zamanlar hayatıma damgasını hep vurdu. Çok koptuk ama hiçbir şey olmamışlığa vurmakta kanımızda var.Simit sarayında dedikodumuzu yapmayı ihmal etmedik,şarabımızı içmeyi ihmal etmedik,kalp kırmayı ihmal etmedik,aşık olmayı ihmal etmedik,ne olursa olsun birbirimizi de hiç ihmal etmedik.
İyi ki varsın "yerlivodkavişne" ..
http://yerlivodkavisne.blogspot.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder